Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist

Alterna Bamboo Kendi Dry Oil Mist sa odporúča pre skrotenie neposlušných prameňov, pomoc pri úprave vlasov a pre zamedzenie krepovatenia a elektrizovania. Ak sú vaše pramene mdlé, často si ich fénujete a vyrovnávate, potom je tento produkt aj pre vás. Neveríte tomu? Pozrite sa ako funguje.

Zistite, ako funguje Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist

Alterna Bamboo Kendi Dry Oil Mist sa dá použiť ako ľahký kondicionér a stylingový produkt. Elektrizujúce a krepovatejúce vlasy vám už viac nebudú robiť problémy. Prípravok je užitočný aj pri úprave vlasov, dodáva im lesk, uľahčuje ich rozčesávanie a urýchľuje schnutie. Tiež vlasy chráni pred teplom z fénu a žehličky, slnečným žiarením a určitými látkami vo farbách na vlasy.

Viete, ako používať Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist?

Alterna Bamboo Kendi Dry Oil Mist môžete používať na suché aj mokré pramene. Produkt nasprejujte na vlasy po umytí alebo hneď po vysušení. Olej nanesený na mokré pramene uľahčí ich rozčesávanie, zatiaľ čo ak ho nanesiete na suché pramene, dodá im prirodzený lesk. Najlepšie na tom je, že si vlasy po nanesení Alterna Bamboo Kendi Dry Oil Mist už nemusíte umývať.

Čo obsahuje Alterna Kendi Bamboo Dry Oil Mist?

Alterna Bamboo Kendi Dry Oil Mist obsahuje nejaké silikóny a vôňe. Dodatočne v ňom nájdete jojobový, bambusový, hroznový, avokádový a olivový olej. Všetky ingrediencie sú bohaté na množstvo vitamínov a mikroživiny, ktoré zabezpečujú správnu kondíciu vlasov a pokožky hlavy.

Zhrnutie: Ak máte poškodené vlasy, používajte Alterna Bamboo Kendi Dry Oil Mist. Často si fénujete, vyrovnávate alebo natáčate vlasy? Farbíte si ich, stylujete a často ich vystavujete teplu? Ak áno, potom ku svojej každodennej starostlivosti potrebujete Alterna Bamboo Kendi Dry Oil Mist.

Klady:

  • krotí neposlušné pramene, uľahčuje styling
  • pomáha rozčesávať
  • konzistencia ľahučkého oparu
  • chráni pred slnečným žiarením a škodlivými vonkajšími faktormi
  • chráni pramene počas fénovania a vyrovnávania
  • obsahuje prírodné zložky

Zápory:

  • pôsobí len na povrchu
  • lepšie by mohol pôsobiť vo vnútornej štruktúre vlasov