Khadi anti dandruff hair oil

Vlasový olej Khadi je riešením pre kožné problémy spojené s pokožkou hlavy. Hoci nemá výrazný vplyv na stav vašich vlasov, stále sa ho oplatí pravidelne používať pre lepšiu starostlivosť o vašu pokožku hlavy. Prírodné ingrediencie (často využívané v indickej medicíne) obsiahnuté v tomto produkte sú veľmi prospešné pre pokožku hlavy.

Zistite, ako funguje Khadi anti dandruff oil

Tento vlasový olej proti lupinám hydratuje a čistí pokožku hlavy. Upokojuje podráždenia a má antiseptické vlastnosti. Prípravok zlepšuje krvný obeh v bunkách pokožky hlavy, umožňuje živinám rýchlejšie prenikať do folikúl. Olej Khadi čistí vlasy pri korienkoch a stimuluje ich k rastu. Produkt má tiež antibakteriálne vlastnosti; zabraňuje lúpaniu.

Viete, ako používať anti dandruff Khadi hair oil?

Pred aplikáciou nezabudnite produkt dobre potriasť. Následne oddeľte pramene a naneste olej Khadi na celú pokožku hlavy. Pár minút ju masírujte končekmi prstov. Táto procedúra nielenže zlepší absorbciu vitamínov a minerálov, ale aj posilní vlasové folikuly a umožní vám zrelaxovať. Nechajte pôsobiť Anti dandruff Khadi oil na pokožke hlavy asi hodinu, potom ho zmyte pomocou jemného šampónu. Prípravok môžete nechať pôsobiť aj počas celej noci. Účinky sú garantované.

Čo obsahuje Khadi anti dandruff oil?

Khadi anti dandruff hair oil obsahuje množstvo prírodných ingrediencii. Medzi nimi sú nasledujúce oleje: sezamový, horčičný, citrónový, čajovníkový, olej zo senovky gréckej a gáfrový olej. Produkt sa tiež skladá z vôní, získaných z ekologicky zozbieraných rastlín, pestovaných presne na tento účel.

Zhrnutie: Ak trpíte psoriázou a robí vám problémy mastná pokožka hlavy, určite vyskúšajte olej Khadi. Možno nebudete musieť prosiť o pomoc doktora a užívanie liekov nebude potrebné. Ba čo viac, vaše vlasy znovu získajú lesk, stanú sa zdravé a krásne.

Klady:

  • redukuje lupiny, reguluje činnosť mazových žliaz
  • obnovuje správne pH pokožky hlavy
  • obsahuje škálu prírodných olejov
  • vyživuje vlasové folikuly
  • pôsobí zvnútra a zvonku

Zápory:

  • nerieši žiadne iné problémy spojené s kožou a vlasmi
  • nepríjemná a príliš intenzívna vôňa
  • olej môže zašpiniť oblečenie a pokožku tváre
  • nie je takmer vôbec dostupný v drogériách