Bi-phase Kerastase Elixir Ultime hair oil

Bi-phase Kerastase Elixir Ultime hair oil sa odporúča pre starostlivosť o riedke, krehké vlasy, náchylné k poškodeniu. Ak máte tento typ vlasov, potom je prípravok práve pre vás. Vďaka nemu budú vaše pramene opäť pevné a husté.

Zistite, ako funguje bi-phase Kerastase Elixir Ultime hair oil

Kerastase Elixir Ultime pôsobí zvnútra aj zvonku. Zjemňuje pramene, vyhladzuje ich a dodáva im lesk. Produkt vytvára dvojitý objem, nadvihuje vlasy pri korienkoch a uľahčuje styling. Navyše dvojfázový olej od Kerastase Elixir Ultime aj vyživuje pokožku hlavy a vlasy, dodáva im vitamíny A, D a E. Prípravok chráni pramene pred voľnými radikálmi, slnečným žiarením a inými škodlivými faktormi z vonkajšieho prostredia.

Viete, ako používať Bi-phase Kerastase Elixir Ultime hair oil?

Kerastase Elixir Ultime je dvojfázový produkt. Čo to znamená? Obsahuje dve vrstvy prípravku, ktoré sa majú medzi sebou zmiešať. Preto by ste mali pred každou aplikáciou fľaštičku dobre pretrepať. Takto získate uniformnú konzistenciu, ktorú bez problémov nanesiete na svoje vlasy. Fľaštička Kerastase Elixir Ultime je vybavená pumpičkou. Vytlačte malé množstvo produktu na svoju dlaň a vmasírujte ho do vlasov.

Čo obsahuje Bi-phase Kerastase Elixir Ultime hair oil?

Vlasový olej Kerastase Elixir Ultime obsahuje štyri veľmi vzácne ingrediencie. Sú to následovné rastlinné oleje: kukuričný, argánový, kaméliový a pracaxi. Prvý hĺbkovo vyživuje vlasy a pokožku hlavy. Argánový olej obsahuje silu vitamínov a minerálov. Pracaxi olej pôsobí proti voľným radikálom a kaméliový olej dodáva vlasom lesk.

Zhrnutie: Chýba vašim vlasom lesk a látky, potrebné pre ich správnu činnosť? Vyskúšajte bi-phase Kerastase Elixir Ultime hair oil. Ak máte riedke a slabé pramene, ktorým chýba objem, tento prípravok je presne pre vás. Vyskúšajte ho a uvidíte, aké skvelé výsledky prináša.

Klady:

  • obsahuje štyri rastlinné oleje
  • pôsobí aj: zvnútra a zvonku
  • chráni pred účinkami škodlivých vonkajších faktorov
  • rýchla a ľahká aplikácia
  • posilňuje vlasy a zlepšuje objem

Zápory:

  • odporúča sa pre riedke pramene
  • funguje len po zmiešaní oboch vrstiev prípravku
  • intenzívna vôňa