Moroccanoil Treatment Light hair oil

Oil Moroccanoil Treatment Light je určený pre jemné, svetlé, platinové a sivé vlasy. Tento typ vlasov je viac náchylný voči poškodeniu a škodlivým vonkajším faktorom. Preto vyžaduje špeciálnu starostlivosť, ktorú mu môžete dodať pomocou tohto prípravku. Samy sa presvedčte o tom či funguje!

Zistite, ako funguje Moroccanoil Treatment Light hair oil

Moroccanoil Treatment Light Hair oil dodáva vlasom lesk a má zjemňujúce vlastnosti. Pomáha pri úprave vlasov a krotí neposlušné pramene. Produkt vyživuje vlasové folikuly, čím sa pramene stávajú zdravšie, krajšie a pevnejšie. Ingrediencie obsiahnuté v produkte majú aj antioxidačné účinky, chránia pokožku hlavy pred voľnými radikálmi a škodlivými vonkajšími faktormi. Moroccanoil Treatment Light Oil uľahčuje rozčesávanie, skracuje čas schnutia a dodáva vlasom zdravý lesk. Ba čo viac, vyhladzuje ich a pomáha pri vytváraní vášho obľúbeného účesu.

Viete, ako používať Moroccanoil Treatment Light hair oil?

Naneste jednu alebo dve pumpičky Moroccanoil Treatment Light oleja na čisté, uterákom vysušené vlasy. Produkt aplikujte od strednej dĺžky nadol; votrite ho do končekov vlasov. Nechajte vlasy voľne vyschnúť alebo použite fén. Produkt sa tiež môže aplikovať aj na suché vlasy, pre ich vyhladenie a zredukovanie krepovatenia a elektrizovania. Moroccanoil Treatment Light Hair oil môžete tiež využiť ako prídavok k vašej obľúbenej maske alebo kondicionéru.

Čo obsahuje Moroccanoil Treatment Light hair oil?

Moroccanoil Treatment Light Hair oil obsahuje argánový olej. Je jednou z najvzácnejších látok, využívaných pri ošetrení vlasov a pokožky hlavy. Argánový olej je bohatý na vitamíny, mastné kyseliny, antioxidanty a UV faktor. Vďaka týmto látkam budú vaše vlasy skutočne nádherné.

Zhrnutie: Ak chcete vašim vlasom dodať lesk a vhodnú dávku vitamínov, potom použite Moroccanoil Treatment Light oil. Tento prípravok bude užitočný pre ženy, ktoré si často farbia vlasy alebo si všimli prvé sivé pramienky. Ak chcete svoje pramene posilniť, nanášajte Moroccanoil Treatment Light oil s vašim obľúbeným kondicionérom alebo maskou.

Klady:

  • obsahuje argánový olej
  • chráni pred voľnými radikálmi
  • vyživuje pokožku hlavy a vlasy
  • pohodlný aplikátor
  • môže sa pridať k maskám a kondicionérom na vlasy

Zápory:

  • odporúča sa len pre riedke a poškodené vlasy
  • nemá peknú vôňu
  • konzistencia nie je dostatočne hustá