Argánový olej od John Masters Organics

Odporúča sa pre všetky typy vlasov. Argánový olej od John Masters Organics tvoria prírodné látky. Preto ho môžu používať aj ľudia s citlivou pokožkou a krehkými vlasmi. Ba čo viac, rovnaký prípravok môžete používať aj pre starostlivosť o tvár a telo. Produkt vychádza v malej fľaštičke (59 ml) s pipetou. Pomôže John Masters Organics Argánový olej aj vám?

Zistite, ako funguje argánový olej od John Masters Organics

Argánový olej od John Masters Organics pôsobí aj na: vlasy a pokožku hlavy. Pomáha udržiavať správnu hladinu hydratácie a pH. Prípravok poskytuje prameňom odolnosť a jemnosť; vlasy sú okamžite po aplikácii lesklé a nádherné. Navyše Argánový olej od John Masters Organics má veľa živín, ktoré sa dennodenne lepšie starajú o vaše vlasy a pokožku hlavy. Ako keby toho nebolo dosť, produkt uľahčuje rozčesávanie a zabraňuje zamotávaniu. Rozhodne skvelá voľba pre dlhovlasé dievčatá.

Viete, ako používať argánový olej od John Masters Organics?

Na jeho používaní nie je nič nezvyčajné. Balenie je vybavené pipetou, ktorá uľahčuje dávkovanie správneho množstva prípravku. Mali by ste ho však samozrejme prispôsobiť dĺžke a hustote svojich vlasov. Olej sa môže nanášať na suché aj vlhké vlasy, buď po ich celej dĺžke, alebo len na končeky. Dobre ho vmasírujte do vlasov a nechajte pôsobiť asi hodinu. Po tomto čase ich umyte so šampónom bez SLS/ SLES. Ba čo viac, John Masters Organics argánový olej môžete tiež aplikovať po fénovaní; takto budú vaše pramene hodvábne hladké a lesklé.

Čo obsahuje argánový olej od John Masters Organics?

Hlavnou zložkou prípravku je argánový olej. Získava sa z jadra stromu zvaného argánový strom (Argania spinosa L.), ktorý rastie hlavne v Severnej Afrike. Argánový olej obsahuje mnoho vitamínov, minerálov a mastných kyselín. Sú zodpovedné za obnovenie dobrej kondície pokožky hlavy a vlasov. Táto zložka oleja John Masters Organics má aj antioxidačné vlastnosti a je prirodzeným UV filtrom. Tiež redukuje voľné radikály a chráni pred škodlivým UV žiarením.

Zhrnutie: Ak máte poškodené a mdlé vlasy, pokojne používajte argánový olej od John Masters Organics. Kúra vám rozhodne prinesie úžasné výsledky a vaše pramene sa stanú silnejšie a zdravšie. Navyše to prospeje aj vašej pokožke hlavy. Ak potrebujú vaše pramienky regeneráciu a ochranu pred škodlivými vonkajšími faktormi, John Masters Organics argánový olej bude tým najlepším riešením. Presvedčte sa o tom samy a neoľutujete to.

Klady:

  • vyživuje vlasy a pokožku hlavy
  • poskytuje vlasom vitamíny
  • ľahká aplikácia
  • obsahuje argánový olej a prírodné antioxidanty.
  • prvé výsledky viditeľné už po pár použitiach

Zápory:

  • malá kapacita