Nanoil vlasový olej

Nanoil sa odporúča každému, kto sa chce postarať o svoju pokožku hlavy. Existujú tri verzie produktu, takže každý si nájde ten, ktorý splní potreby vlasov. Môžete si vybrať z Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou, Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou a Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou. Každý z nich obsahuje mimoriadne hodnotné zložky na vyživenie pokožky hlavy a vlasov, vrátane rastlinných olejov, vitamínov, hodvábu, keratínu a UV filtrov. Všetky tieto drahocenné prísady boli uzavreté v 100 ml fľaštičke.

Zistite, ako funguje vlasový olej Nanoilnajlepší olej na vlasy Nanoil

Vlasový olej Nanoil pôsobí na vlasy ako aj na pokožku hlavy. Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou regeneruje poškodené pramene, posilňuje vlasové folikuly, zabraňuje objaveniu sa lupín, dodáva lesk, vyhladzuje elektrizujúce a krepovatejúce vlasy. Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou zabraňuje štiepeniu končekov, reguluje činnosť mazových žliaz, zvýrazňuje prirodzenú farbu vlasov, hydratuje a uľahčuje styling. Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou zväčšuje objem vlasov, obmedzuje vylučovanie séba a uľahčuje styling. Vďaka obsahu prírodných ingrediencií dodáva každý druh Nanoil pokožke hlavy sadu vitamínov, mikroživín a ďalších hodnotných látok.

Viete, ako sa používa vlasový olej Nanoil?

Vlasový olej Nanoil môžete nanášať na suché alebo mokré vlasy po šampónovaní alebo fénovaní. Prípravok sa tiež môže aplikovať na pokožku hlavy pre výživu vlasových folikúl. Výrobok bude dobre fungovať ako doplnok k iným produktom pre starostlivosť. Nanoil môžu dokonca používať muži pre zveľadenie brady.

Čo obsahuje vlasový olej Nanoil?

Vlasový olej Nanoil obsahuje veľa prírodných zložiek, ktoré boli starostlivo vybrané a prispôsobené trom typom pórovitosti vlasov. Preto sa zloženia prípravku od seba navzájom odlišujú. V týchto produktoch nájdete rastlinné oleje, vitamíny A a E, UV filtre, hodváb, lanolín, keratín, pantenol, Kerastim a Baicapil.

Zhrnutie: Sortiment vlasových olejov Nanoil sa odporúča pre starostlivosť o všetky typy vlasov: s nízkou, strednou a vysokou pórovitosťou. Vynikajúco sa stará o pramene, ako aj hydratuje pokožku hlavy. Ak neviete, ako sa vysporiadať s neposlušnými vlasmi, poškodenými alebo mastnými, potom vlasový olej Nanoil bude tým najlepším riešením.m najlepším riešením.

Klady:

  • obsahuje rastlinné oleje a iné cenné zložky
  • hydratuje a regeneruje končeky vlasov
  • vyživuje pokožku hlavy
  • chráni pred škodlivými vonkajšími faktormi
  • uľahčuje styling teplom a rozčesávanie
  • zabraňuje vypadávaniu vlasov
  • aplikácia produktu je veľmi jednoduchá
  • fľaštička obsahuje 100 ml oleja

Zápory:

  •  kvôli čiernemu sklu nevidíte hladinu oleja

Viac o Nanoil: nanoil.sk